Chaty a chalupy s přímými kontakty na majitele

Nové objekty přímo na váš e-mail

Souhlasím s podmínkami a

Odběr e-mailů můžete odhlásit přijetím prvního e-mailu.

Chata Lužnice 1667

Oblast:Jižní Čechy
Typ objektu: Chata
Kapacita: 6 ( Lůžka: 6 )
Orientační cena: od 990,-Kč/objekt/noc Kč
Nejbližší město: Lužnice

Telefon: 774 844 455
Web: http://www.chataluznice.cz/

Chata se nachází v klidné části uprostřed lesa nabízející okouzlující výhled na řeku Lužnici a na obec s jejím jménem. Je to ideální místo pro rodiny s dětmi,…

Popis objektu

Vítáme vás na našem objektu Chata Lužnice. Koupelna je vybavena toaletou, sprchovým koutem, umyvadlem a zrcadlem (ručníky nutno vzít si s sebou). V kuchyni je k dispozici lednička a mikrovlnná trouba, rychlovarná konvička, 2x plynová plotýnka, 2x elektrická plotýnka. Vytápění je zajišťováno krbovými kamny na dřevo. V letních měsících není třeba vytápět. V zimě lze chatu i při velkých mrazech za pár hodin vytopit na pokojovou teplotu. V podkroví se nacházejí 2 ložnice. V každé z nich jsou k dispozici 2 samostatné postele, skříňka a lampička. Přístup zajišťují schody z přízemí. V přízemí jsou obývací prostory vybaveny pohodlným, rozkládacím gaučem ideálním pro přespání 2 osob. Též se tu nachází kuchyňka i koupelna. Chata má dvě terasy. Venkovní posezení nabízí gril a ohniště pro opékání buřtů a zpívání písní za zvuku kytary. venkovní posezení pro 6 osob wi-fi připojení k internetu ZDARMA 2x jízdní kolo – horské ZDARMA Příjezdová cesta je zpevněná. Garáž je určena pouze pro 1 osobní automobil. Stání u chaty je až pro 5 automobilů.


Podmínky pobytu

Cena platí při ubytování 7 dní a více
Pro kratší období na dotaz
Minimální doba ubytování 3 noci
Pes 50 Kč/den
Spotřeba energie a místní poplatek (viz. FAQ)
Vratná kauce 3000 Kč

Vybavení objektu a body zájmu

U vody TV Sprcha
WC Úschovna kol Povlečení
Kuchyně Vnitřní krb Obývací pokoj
Internet Ohniště Krb venk.
Parkování u objektu Vhodné pro děti Vhodné na kolo
gril Obchod: 1km Restaurace: 500m
Koupání: ANO Vhodné pro rybáře: ANO Orientační cena: od 990,-Kč/objekt/noc
Pronájem celoročně

Doplňující informace

Termínovník naleznete zde: www.chataluznice.cz/rezervace/

Popis okolí

Obec Lužnice: Malá poklidná vesnička bývá často ve stínu svého blízkého souseda – turisty vyhledávaného města Třeboň. I ona ovšem nabízí jisté rozptýlení. Město Třeboň: Třeboň – to je historické město v krásné krajině plné rybníků a lesů. Třeboň – to jsou lázně spojující krásu přírody s využitím její léčebné síly. Třeboň – to je bohatá kultura pro potěšení duše. Třeboň – to je domov dynastie Rožmberků a Schwarzenberků. České Budějovice: Toto jihočeské město leží uprostřed malebné přírody v rovině Českobudějovické pánve a na soutoku řek Vltavy a Malše. Zakladatelem byl v roce 1265 český král Přemysl Otakar II. V roce 1980 bylo její historické jádro vyhlášenou městskou památkovou rezervací.

Ceny

1.4. – 30.6 a 1.9. – 31.10 - 1190 Kč / objekt/noc
1.7. – 31.8 - 1490 Kč / objekt/noc
1.11. – 31.3 - 990 Kč / objekt/noc

Rezervace termínu

 
 
 

Pozor!


Opravdu chcete danou akci provést?


Ano Neprovádět akci