Chaty a chalupy s přímými kontakty na majitele

Nové objekty přímo na váš e-mail

Souhlasím s podmínkami a

Odběr e-mailů můžete odhlásit přijetím prvního e-mailu.

Penzion U potůčku 1708

Oblast:Jizerské hory
Typ objektu: Penzion
Kapacita: 34 ( Lůžka: 34 )
Počet ložnic: 9
Orientační cena: od 370,-Kč/osoba/noc Kč
Nejbližší město: Smržovka

Telefon: 602 235 802
Web: www.penzionupotucku.cz/

Typicky horský penzion umístěný v krásné, klidné krajině Jizerských hor, který se nachází v okrajové části podhorského městečka Smržovka na tzv. „ Samotě u…

Popis objektu

Vnitřní vybavení: vybavení penzionu prostorná jídelna s plně vybaveným barem pro cca 40 osob možnost zapůjčení - projektor, promítací plátno, flipchart společné podkrovní posezení s televizí v pohodlné kožené sedačce vnitřní krb s možností opékání v pohodlí penzionu standardní pokoje s vlastním sociálním zařízením vnitřní dřevěná sauna v přízemí penzionu pro 4 - 6 osob v prostorách jídelny možnost zapůjčení šipek možnost vytisknutí dokumentů atd. TV/SAT/DVD volně přístupná WIFI Venkovní vybavení: prostorná oplocená zahrada velký venkovní gril pro grilování kuřat, selat atd. venkovní ohniště a posezení pro opékání buřtů dětské hřiště pískové hřiště pro plážový volejbal venkovní terasa se stylovým posezením zakrytá markýzou grilovací dům - Finská kota uzamykatelná lyžárna, kolárna prostorné i v zimě udržované parkoviště možnost zapůjčení velkých stanů, včetně jednoho nafukovacího venkovní tréninkový prostor pro sportovní oddíly prostor pro případné stanování v rámci pobytu na penzionu dle dohody parkování pro caravany a campery s možností využití zázemí penzionu a stravy Pokoj č.2 s vlastním sociálním zařízením Čtyřlůžkový pokoj s možností využití palandy a tím rozšíření pokoje na pět lůžek. Pokoj má vlastní sociální zařízení s toaletou, sprchovým koutem a umyvadlem. Díky umístění v přízemí je do tohoto pokoje bezbariérový přístup. Pokoj č.3 se společným sociálním zařízením Pětilůžkový pokoj s možností využití palandy a tím rozšíření pokoje na šest lůžek. Pokoj nemá vlastní sociální zařízení a je možné využít společné, které se nachází na stejném poschodí. Díky umístění v přízemí je do tohoto pokoje bezbariérový přístup. Pokoj č.4 s vlastním sociálním zařízením Čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením s toaletou, sprchovým koutem a umyvadlem. Na tomto pokoji není možné přidat přistýlku. Pokoj č.5 - se společným sociálním zařízením Pokoj č.6A - s vlastním sociálním zařízením Třílůžkový pokoj se společným sociálním zařízením s pokojem 6B. Společnou mají i chodbu za uzamykatelnými dveřmi. Ve spojení s dvoulůžkovým pokojem 6 B vznikne samostatný apartmán pro 5 osob. Na tomto pokoji je možná 1 provizorní přistýlka. Pokoj č.6B - s vlastním sociálním zařízením Pokoj č.7 - se společným sociálním zařízením Čtyřlůžkový pokoj se společným sociálním zařízením. Sociální zařízení je ve stejném poschodí a sousedí s pokojem. Na tomto pokoji není možné přidat přistýlku. Tento pokoj není bezbariérový a proto není vhodný pro vozíčkáře. Pokoj č.8 - s vlastním sociálním zařízením Třílůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením, toaletou a sprchovým koutem. Pokoj č.9 - s vlastním sociálním zařízením Čtyřlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením s toaletou, sprchovým koutem a umyvadlem.


Podmínky pobytu

Děti do 2 let bez nároku na stravu a vlastní lůžko zdarma.
Pes a jiná zvířata 50,- Kč na den.
Poplatek obce 13,- Kč na den. ( neplatí senioři a děti do 18 let )

Ceník: www.penzionupotucku.cz/cs/horni-menu/cenik.html

Vybavení objektu a body zájmu

TV Sprcha Sauna
WC Wellness Úschovna kol
Povlečení Kuchyně Vnitřní krb
S pejskem Obývací pokoj Internet
SAT Ohniště Krb venk.
Parkování u objektu Dětské hřiště Vhodné pro děti
Vhodné na kolo Vhodné na běžky gril
Obchod: 500m Restaurace: 300m Orientační cena: od 370,-Kč/osoba/noc
Pronájem celoročně

Doplňující informace

Finská kota je pojmenování dřevostavby s centrálním ohništěm, kterou používali už před tisíci lety staří Inuiti, aby přežili nehostinné klimatické podmínky drsného severu. Dnešní grilovací KOTY slouží především k zábavě, byť konceptuální řešení zůstává stejné: sdílený oheň, společné teplo a přátelé. KOTA je univerzální místo pro setkávání, které můžete využít i Vy. Finská kota je svou funkčností předurčena ke kulinářské zábavě. Topeniště i velká spousta grilovacích doplňků jsou uzpůsobené právě k přípravě jídel a grilování. Kruhový koncept koty s ohništěm uprostřed o celkovém půdorysu 25 m2 je ideálním prostředím k diskrétním firemním jednáním, firemnímu večírku, romantické večeři pro dva, nebo živelné oslavě narozenin, či společenské párty. Atmosféra dřevěné koty a praskajícího ohně je nenapodobitelná a současně univerzální v možnostech využití bez ohledu na počasí, nebo roční dobu. V kotě můžete grilovat celoročně, ať už je léto, či proměnlivé podzimní, nebo zcela mrazivé počasí. Grilovací kota má vynikající izolační vlastnosti díky odolnému pomalu rostoucímu dřevu těženému v Laponsku. Kota je prostě prostor využitelný v každé době a pro každou příležitost.

Popis okolí

Dominantou tohoto koutu je jeden z nejkrásnějších a nejlépe situovaných kostelů v tomto kraji, kostel sv. Archanděla Michaela z roku 1781. Okolí je charakteristické pro Jizerské hory vysoko položenými náhorními plošinami a skalními útvary vzniklými zvětráváním žuly. Přírodní a krajinné krásy okolí jsou vyhlášenými místy znalců flóry a fauny. Setkáme se zde s masožravými rostlinami, suchopýrem se svým bílým chmýřím, blatnicí bahenní a s botanickou vzácností - Upolínem evropským.

Ceny

Rezervace termínu

 
 
 

Termínovník

Červenec 2020

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31

Srpen 2020

Po Út St Čt So Ne
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31

Září 2020

Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30
Neoznačené termíny jsou volné
Termín je obsazený
Termín je předběžně rezervovaný
Termín je částečně obsazený
Termín je částečně obsazený - nástup
Termín je částečně obsazený - odchod

Pozor!


Opravdu chcete danou akci provést?


Ano Neprovádět akci