Chaty a chalupy s přímými kontakty na majitele

Nové objekty přímo na váš e-mail

Souhlasím s podmínkami a

Odběr e-mailů můžete odhlásit přijetím prvního e-mailu.

Nejnovější články z blogu o chatách a chalupách

31.05.
2017

Jeďte na dovolenou na chatu Trojanovice na základě hodnocení ostatních zákazníků

Chata byla velmi čistá a udržovaná, majitelka příjemná a byla s ní velmi dobrá domluva .... Přečtěte si hodnocení od našich zákazníků.

04.07.
2016

Vila Edith Valtice

Chaty a chalupy

Komfortní ubytování ve Valticích. Apartmány a dvoulůžkové pokoje.

23.05.
2016

Jan Mazuch

Nová moderně vybavená roubená chalupa v Orlických horách. Ubytování ve dvou samostatných apartmánech.

12.11.
2015

Proč trávit dovolenou v Česku

Jak se nyní mění situace ve světě, stále více lidí se poohlíží po dovolené u nás doma – v Česku. Má to několik výhod - v Česku si můžete najít dovolenou v mnoha kategoriích ubytování. Jak v jednom pokoji, tak v apartmá, v penzionu, hotelu, v soukromí. Pronajmout si ale můžete celou chatu či chalupu.

01.07.
2015

Chalupa Vítovice - recenze

Otevřeli jsme vrata a v tu chvíli jsme se ocitli na úžasném místě. Chalupa Vítovice je krásné stavení, které bylo na první pohled rekonstruované. Kamenná stavba byla na první pohled romantická.

24.06.
2015

Také jedete na chatu či chalupu?

Bojíte se nedostatečného komfortu v rozpadlé „chajdě“ se suchým záchodem? Rozhodně nemusíte! „Jsme schopni uspokojit i klientelu velmi náročnou – v nabídce máme také objekty s krytým bazénem, whirlpool či saunou,“

09.01.
2015

Agentura CHATA - proč tyto změny?

Agentura CHATA

Klienti dnes mají jiné nároky, než měli před rokem, dvěma, pěti, nebo devatenácti, kdy jsem začínal Agenturu CHATA budovat. Když jsem začínal, ještě jsme inzerovali v novinách a inzertních časopisech. Nyní bychom s tím asi neuspěli. A tak bylo třeba jít dále.

16.11.
2014

Chaty a chalupy k pronajmutí - jak nepodnikat

Chaty a chalupy

Ihned po příjezdu jsme si chtěli objednat Whirlpool – při objednávce to bylo výslovně zmíněno. Dokonce to bylo jedno z lákadel. Každé dva dny na 30 minut zdarma! Bylo nám oznámeno, že Whirlpool nefunguje a že to tak je již delší dobu a v nejbližší době se nebude opravovat. Tak to byla pecka!!

Pozor!


Opravdu chcete danou akci provést?


Ano Neprovádět akci