Chaty a chalupy s přímými kontakty na majitele

Nové objekty přímo na váš e-mail

Souhlasím s podmínkami a

Odběr e-mailů můžete odhlásit přijetím prvního e-mailu.

01.07.
2015

Chalupa Vítovice - recenze

Vrátili jsme se z pobytu na objektu Vítovice a tak za čerstvé paměti chceme poděkovat majiteli i agentuře.

Agentuře CHATA za doporučení právě tohoto objektu. Měli jsme původně jinou představu, ale nakonec jsme dali na doporučení agentury a nelitujeme.

Nyní bych se ráda zastavila u objektu Vítovice.

Příjezd byl pro nás divoký. Jeli jsme po štěrkové cestě do kopce, který zdánlivě nebral konce. Už jsem ztrácela nervy. Naštěstí manžel to bral vše s klidem a já mohla puknout rozčilením, protože jsem měla pocit, že si to ještě užívá. Ale již jsme byli u stavení, kde jsme pohodlně zaparkovali obě auta, kterými jsme jeli.

Otevřeli jsme vrata a v tu chvíli jsme se ocitli na úžasném místě. Chalupa Vítovice je krásné stavení, které bylo na první pohled rekonstruované. Kamenná stavba byla na první pohled romantická. Před chalupou terasa s výhledem do krajiny a na bazén. Voda v bazénu byla čisťounká a nebýt toho, že jsme se museli ubytovat, hned bych tam skočila. A děti to opravdu udělaly… :)

V přízemí chalupy je velká společenská místnost s kulečníkem a krbem. To bylo na večery úplně supr. Vínečko, oheň v krbu a kulečník... Nemělo to chybu. Dále je zde malá, ale dostačující kuchyňka a soc. zařízení. Teplá voda byla pro všechny…

Nahoře p podkroví krásné, nově vybavené ložničky. Děti měly tu větší a vyřádily se v ní.

Nejvíce času jsme trávili na zahradě. Je velká, s úžasným výhledem, bezvadně udržovaná a je tam božský klid. :) 

Hned za chalupou je les, kam jsme chodili a hlavně děti se tam vyřádili.

Hlavní předností této chalupy je klid, výhled a absolutní relax. Jižní Morava je zkrátka krásný a budeme se rádi vracet.

Děkujeme a doporučujeme.

Růžena T. srpen 2014

Pozor!


Opravdu chcete danou akci provést?


Ano Neprovádět akci